Про блог

Блог «Наука чи фантастика?» створений для підтримки педагогічного проекту для вчителів природничих дисциплін та вчителів інформатики. Але ми ради вітати і вчителів інших навчальних предметів.

Навіщо ми створили цей блог?


   Кожного дня ми чуємо, що живемо в інформаційному суспільстві, що головною цінністю є інформація, інформаційний ресурс, що в світі зараз ведуться інформаційні війни, що ми повинні навчити учнів працювати з інформацією, розвивати в учнів критичне мислення...  Але наскільки ми, вчителі, самі критично ставимося до інформації, яким чином ми аналізуємо отримані відомості? Цей блог створений для тих вчителів, хто готов та бажає усвідомлено працювати з інформацією, витрачати час для того, щоб дійсно розібратися, де реальні факти, а де так званий «фейк». Адже потреба у критичному мисленні виникає тоді, коли ми стикаємося із складними ситуаціями вибору, які вимагають ретельного обмірковування та оцінювання. Суть критичного мислення полягає в ухваленні ретельно обміркованих та незалежних рішень.
     Ідея цього проекту з'явилася давно, але оформилися у такому вигляді після знайомства з російським конкурсом для учнів 7-11 класів "Научный квест" 
     В цьому блозі ми будемо пропонувати вашій увазі щомісяця 3 статті, одна з яких містить свідомо неправдиву інформацію. І сподіваємося, що ви усвідомлено поставитеся до аналізу наведених фактів.
      Ми чекаємо, що процес аналізу наведеної в статтях інформації розширить ваш світогляд і стане новим поштовхом до творчості та самовдосконалення.  

Бажаємо успіхів!